Jeżeli:

  • chcesz pracować w nowoczesnej firmie
  • w zespole entuzjastów i pasjonatów branży medycznej
  • nie boisz się wyzwań
  • jesteś kreatywny, dokładny, ambitny
  • uśmiechem zarażasz innych

to czekamy właśnie na Ciebie!

Aktualnie poszukujemy pracowników na teren:

  • Województwo łódzkie
  • Województwo zachodniopomorskie, pomorskie
  • Województwo dolnośląskie

GWARANTUJEMY

  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, laptop, materiały promocyjne)
  • możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji i szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb
  • dostęp do najnowszej wiedzy specjalistycznej
  • stałe wynagrodzenie plus atrakcyjny system premiowy

WYMAGANIA

  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji z klientami
  • samodzielność i kreatywność w działaniu
  • umiejętność organizacji własnej pracy
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B (czynne)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • sprzedaż produktów o tematyce diagnostyka obrazowa (USG)
  • aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów
  • budowanie i utrzymywanie relacji z placówki medycznymi
  • promowanie marki oraz udział w targach branżowych

    Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: kariera@vikimed.pl ze wskazaniem aplikowanego stanowiska.

    Prosimy o załączenie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych), Dz.Urz.UE.l nr 119, str. 1”.